نمونه کارها

تیزرهای تبلیغاتی

دمنده و مکنده رونیکس (Ronix)

گالری ساعت زمردیان - برج اسکان

رستوران های زنجیره ای جنارو- شعبه کوروش

برنامه تلویزیونی وقتشه - شبکه نسیم

نشریه الکترونیکی "پیک هوشمند"

“پیک هوشمند” نشریه ای تخصصی است که به انتشار اخبار و مقالات علمی-آموزشی در حوزه های مختلف هوشمندسازی (شهر هوشمند، اینترنت اشیاء، کشاورزی هوشمند، خانه های هوشمند، توزیع انرژی هوشمند و …) می پردازد.

صاحب امتیاز: مرکز توسعه فناوری شبکه هوشمند آب، برق و انرژی

(پژوهشگاه نیرو – وزارت نیرو)

مجری: نشر دیجیتال هِرسه (herse.ir)

سردبیر: احسان مهرجو

مشاور: محمدجواد ترابی

ناظر علمی: دکتر امیر صفدریان

تحریریه: محمد طالبیان، علیرضا قاسمی، کسری کریمی طار و …

مدیر هنری: وحید غفاری

پیک هوشمند

آموزش نصب، راه‌اندازی و تعمیر کولرهای گازی

در این فیلم آموزشیِ جامع، نحوه نصب، راه اندازی، نحوه عملکرد کلیه قطعات داخل دستگاه و نیز عیب یابی کولرهای گازی (اینورتر،اسپلیت و…) توسط کارشناس و مربی رسمی سازمان فنی حرفه ای آموزش داده شده است.
این فیلم آموزشی به مدت ۳ ساعت و ۵ دقیقه و در قالب ۱۹ فصل تولید شده است و منبع آموزشی ایده آل برای هنرجویان هنرستان و فنی حرفه ای، تعمیرکاران و نصابان انواع کولرهای گازی و نیز کاربران خانگی محسوب می شود.

مدرس: مهندس محسن فرخی

تولید: نشر دیجیتال هرسه Herse.ir

آموزش نصب، راه‌اندازی و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری

در این فیلم آموزشیِ جامع، نحوه نصب، راه اندازی، نحوه عملکرد کلیه قطعات داخل دستگاه و نیز عیب یابی پکیج های شوفاژ دیواری توسط کارشناس و مربی رسمی سازمان فنی حرفه ای آموزش داده شده است.
این فیلم آموزشی به مدت ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه و در قالب ۸ فصل تولید شده است و منبع آموزشی ایده آل برای هنرجویان هنرستان و فنی حرفه ای، تعمیرکاران و نصابان پکیج های دیواری و نیز کاربران خانگی محسوب می شود.

مدرس: مهندس محسن فرخی

تولید: نشر دیجیتال هرسه Herse.ir

آموزش جامع نرم افزار محاسباتی متمتیکا Mathematica

متمتیکا (Mathematica)، یک نرم‌افزار جبری بسیار رایج بین دانشجویان علوم پایه و مهندسی و یکی از کامل ترین ابزار های محاسباتی جهان است که اکثر توابع نرم‌افزاری موردنیاز در ریاضی و علوم طبیعی را در اختیار استفاده ‌کنندگان قرار می‌دهد.

مهم‌ترین قابلیت‌های این نرم‌افزار عبارت‌اند از: یک سامانه رایانه‌ای جبری برای بررسی نمادین معادله‌ها، یک نرم‌افزار عددی برای حل عددی معادله‌ها (حل چند معادله چند مجهول)، توابع ترسیمی و تجسمی برای رسم نمودارها، یک زبان برنامه‌نویسی و … در این دوره آموزشی حدودا ۲ ساعته، شما با قابلیت های اساسی و کلیدی این نرم افزار به صورت کاملا کاربردی و ملموس آشنا می شوید.

مدرس: دکتر حسین مصحفی

تولید: نشر دیجیتال هرسه Herse.ir

آموزش شیمی پیش دانشگاهی (همراه با حل مساله) - ویژه المپیاد شیمی و کنکور

آموزش مفهومی علوم پایه در دبیرستان علاوه بر آمادگی علمی دانش‌آموزان در مسابقات علمی و کنکور، ذهن آن‌ها را برای ورود به صنعت و خلق ایده‌های نو، پرورش می‌دهد. در سال‌های اخیر سوالات شیمی کنکور مفهومی‌تر شده‌اند و پاسخ به آن‌ها نیاز به دانش عمیق با نگاه به جنبه‌های مختلف مسئله دارد.

مباحث شیمی پیش دانشگاهی شامل سینتیک، تعادل، اسید-باز و الکتروشیمی علاوه بر آزمون ورودی دانشگاه‌ها، جزو منابع مرحله اول و دوم المپیاد شیمی هستند.

در این مجموعه ۴ مدرس با تجربه المپیاد شیمی، با بیان ساده و به کمک تصویر و نمودار و … مفاهیم شیمیایی را آموزش داده شده‌اند و در بین آموزش، تمرین‌های مناسب ساده و دشواری حل شده‌اند تا هر دانش‌آموز علاقمند، با دیدن چندباره این مجموعه، تسلط کافی بر شیمی پیش‌دانشگاهی پیدا کند.

مدرسان: دکتر مرتضی خلینا، مهندس علیرضا مسکاران، مهندس سمیرا میرشی، مهندس علی مزینانی

مدت زمان: ۳ ساعت و ۳۵ دقیقه

تولید: نشر دیجیتال هرسه Herse.ir با همکاری آیریسک (irysc.com)