آغاز تور موسیقی جهانی آسمان‌نما

تور موسیقی جهانی آسمان‌نمای گروه موسیقی بیژن نوروز (Bijan Norouz Worldwide Music) به زودی آغاز خواهد شد. این اثر با صدای سوراند ۵:۱ یا (فراگیر دالبی دیجیتال) با تصاویر تمام‌آسمان (full dome) که بطور اختصاصی از رصدخانه فضایی اروپا (ESO) تهیه شده است با کیفیت تصویری ۸k  اکران می‌شود.

تور موسیقی جهانی آسمان‌نما (Planetarium World Tour) در چندین کشور اروپایی با بالاترین فناوری‌های صدا و تصویر شروع به کار می‌کند و کلیه فرایند مهندسی این کار توسط گروه موسیقی بیژن نوروز انجام شده است. به زودی زمان اجرا این تور در ایران اعلام خواهد شد.

نسخه کامل این اثر نیز به صورت محصول آلبوم موسیقی تصویری در ایران و جهان بزودی عرضه می‌گردد.

The-Planetarium-bijannorouz

بیژن نوروز (Bijan Norouz) مهندس صدا، آهنگساز، تنظیم کننده و نوازنده ایرانی است. او فارغ التحصیل و دانش آموخته مهندسی صدا (Audio Engineering) و دارای مدرک بین‌المللی از wmf و نیز دارای مدارک بین‌المللی گیتار الکتریک، لپ استیل گیتار، موسیقی الکترونیک، موسیقی سیستماتیک، موسیقی سایکو (Psycho Music) و تکنولوژی موسیقی است. او سالها به نوازندگی در سبک Hard Rock مشغول بوده و پس از آن شروع به فعالیت در زمینه موسیقی اسپیس راک (Space Rock) (موسیقی‌هایی که با مفاهیم علمی و مفهومی همراه باشد) کرده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *